Edirne Kastamonu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Kastamonu arası 741 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Kastamonu arası mesafe 741 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Kastamonu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kastamonu ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Kastamonu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Kastamonu arası kaç km'dir ve Edirne Kastamonu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Kastamonu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Kastamonu arası mesafe bilgilerini, Edirne Kastamonu yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Kastamonu bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Kastamonu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Kastamonu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Kastamonu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Kastamonu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?