Edirne Isparta arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Isparta arası 828 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Isparta arası mesafe 828 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Isparta Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Isparta ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Isparta Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Isparta arası kaç km'dir ve Edirne Isparta arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Isparta yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Isparta arası mesafe bilgilerini, Edirne Isparta yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Isparta bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Isparta kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Isparta yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Isparta Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Isparta uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?