Edirne Balıkesir arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Balıkesir arası 419 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Balıkesir arası mesafe 419 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Balıkesir Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Balıkesir ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Balıkesir Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Balıkesir arası kaç km'dir ve Edirne Balıkesir arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Balıkesir yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Balıkesir arası mesafe bilgilerini, Edirne Balıkesir yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Balıkesir bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Balıkesir kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Balıkesir yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Balıkesir Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Balıkesir uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?