Malatyam Künye

Malatyam.com Hakkında Bilgi

Malatyam.com 11.12.2002 tarihinde tescil edilmiş, 22 yıllık kesintisiz devam eden Malatya'nın en eski web sitelerinden biridir.bkz. Malatya habercilik yayını hayatımıza 2019 yılı başlarından itibaren farklı bir yön vererek Malatya ile ilgili tüm bilgilerin yer aldığı bir web sitesine dönüştürdük ve çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Etkileşim

Malatyam.com'a reklam bularak gelir elde etmek istemez misiniz? Reklam satış ortaklığı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Malatyam.com'a haber göndermek ister misiniz? Bize Malatya ile ilgili haberlerinizi ve fotoğraflarınızı (ilçeniz, beldeniz, köyünüz, etkinlik) bize e-mail ile gönderin gönüllü muhabirimiz olun.

Ortaklık

Malatyam.com ortaklığa açıktır. Ortaklık İçin Tıklayınız
Malatyam.com tarafımızdan 2010 yılında yaklaşık 1440 $ a alınarak yayın hayatına başlamıştır. Malatya Haber sıralamasında ilk 3'te yer almış Google site puanı (pagerank) 4 olan (malatya haberin 5) ciddi emekler verilmiş bir web sitedir. Sitemiz hali hazırda sitenin en altında yer alan online ziyaretçi sayısından da anlaşıldığı üzere aynı anda onlarca ziyaretçi ve günlük çoğul binlerce tık alan bir web sitesidir. Sitemizin satışa açık olması demek sitemizi istediğimiz bir fiyat gelirse satabiliriz demektir. Tekliflerinizi iletişim adresinden bize atabilirsiniz.

Yasal Uyarı

Malatyam.com'daki haberler ajanslardan dahi alınmış olsa kaynak belirtmeden kullanılamaz. Haber dışındaki diğer bilgiler ise hiçbir şekilde kopyalanıp başka sitelerde kullanılamaz.

www.malatyam.com sitesindeki tüm yazılardan yazarları sorumludur.

Malatyam.com - Sadece İnternet Gazeteciliği yapmaktadır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır ve malatyam.com bu linklerden sorumlu değildir.

© 2002 - 2024 Malatyam.com - malatyam.com@gmail.com

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!