Edirne Ordu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Ordu arası 1114 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Ordu arası mesafe 1114 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Ordu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ordu ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Ordu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Ordu arası kaç km'dir ve Edirne Ordu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Ordu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Ordu arası mesafe bilgilerini, Edirne Ordu yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Ordu bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Ordu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Ordu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Ordu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Ordu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?