Kastamonu Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kastamonu ile Edirne arası 741 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kastamonu Edirne arası mesafe 741 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kastamonu ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Kastamonu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kastamonu Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kastamonu Edirne arası kaç km'dir ve Kastamonu Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kastamonu Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kastamonu Edirne arası mesafe bilgilerini, Kastamonu Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Kastamonu başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Kastamonu ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kastamonu ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kastamonu Edirne Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kastamonu Edirne uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kastamonu ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?