Malatya'nın en çok tıklanan 2. web sitesi

Malatya Uygun İnternet Reklamı

Malatyam

Malatya'nın en çok tıklanan 2. web sitesi

* Similarweb verilerine göre Haziran ve Temmuz ayında resmi siteler de dahil Malatya'nın en çok ziyaret edilen 2. web sitesi olduk!

Reklam Ücretleri

Her geçen gün büyüyen ziyaretçilerimizle şirketinizi, ürününüzü yada faaliyetlerini sitemizde reklam satın alarak kolaylıkla duyurabilirsiniz. Üstelik ziyaretçilerin çoğu da Malatyalı.

Günlük binlerce ziyaretçi ve sayfa görüntülenmesi ile uygun malatya internet reklamı vermek istemez misiniz? Her 1000 gösterim sadece 1 TL'den ve aylık 75 TL'den başlayan fiyatlarla...

Neden Biz?

Biz yerelde faaliyet gösteren 2002 yılından beri kesintisiz hizmet veren Malatya Portalıyız. Profesyonel çözümler üretmekteyiz. Hangi broşür, dergi, katalog, tv ya da radyo reklamı hergün bu fiyatlarla binlerce yerel kişiye ulaşabiliyor?

İstatistik ve Şeffaflık

Reklamınızın gösterim ve tıklama sayısı vs bilgilerinizi şeffaf bir şekilde Google Analytics raporları ile aylık olarak alacaksınız.

Reklam için İletişim

Bize malatyam.com@gmail.com e-mail adresinden yada iletişim formu'undan ulaşabilirsiniz.

Reklam Alanları

Buradaki oluşturulmuş reklam alanlarının dışına da reklam verebilirsiniz.

Ana Sayfa Reklam Alanları İç Sayfa Reklam Alanları Full Sayfa Reklam Alanları Üst Büyük Sayfa Reklam Alanları

Banner Reklam
Malatyam.com haber sitesi Responsive yazılım olduğu için banner reklam ölçülerimiz üç farklı boyutta tasarlanır. Bunun nedeni aynı anda Masaüstü, Tablet ve Mobil görünümüne sahip olmasıdır.

Reklam Ölçülerimiz;
970x250 (Aç/Kapatbüyük reklam)
730x411 Manşet arası reklam veya tanıtım yazısı
728x90 (Uzun Dikdörtgen) veya 336x280 (Kare) Masaüstü görünüm için
468X60 (Tablet)
320x100 (Mobil)
Ve diğer tüm reklam ölçüleri.

Tanıtım Yazısı
Genel olarak web sitenizi, markanızı ve ya hizmetinizi tanıtmak üzere hazırlanmış yazılardır. Arama motorlarında belirli anahtar kelimelerde üst sıralarda çıkabilmek için yazdığımız yazının içinden konuyla ilgili linkler çıkarılır. Bu sayede Google tarafından yazdığımız yazılar iyi puanlar alır. Tanıtım yazıları çeşitli sitelerde yayınlandığında web sitenizin arama sonuçlarında yükselmesine katkı sağlar ve o yazıları okuyan insanlar size kolay bir şekilde ulaşır.

Manşet Arası Reklam
Malatyam.com ana sayfada bulunan 15 manşet sıralamasının herhangi birinde 730x411 ölçülerine sahip görsel tasarımın araya yerleştirilmesi ve hazırlanan tasarımın üzerine tıklandığında kurumsal sitenize veya sosyal medya hesaplarınıza yönlendirebileceğiniz reklam çeşididir.

İnternet Reklamcılığı
Gazete, televizyon, radyo gibi klasik mecralarla karşılaştırıldığında, hem ölçümlendirilebilir olması hem de daha düşük maliyetle daha fazla kitlelere ulaşabilmesi ile ciddi anlamda avantaj sağlamaktadır. İnternet'in son yıllarda kazandığı ivme ile dünya üzerindeki herhangi bir bilgiye en kısa sürede ulaşılabilmesini sağlayan bir kitle iletişim aracı olduğunu düşünürsek; “İnternet Reklamcılığı” hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi en etkin şekilde tanıtmanızı sağlayabilecek reklamcılık türüdür.

İnternet Reklamcılığı; öncelikle hedef kitleye direk ulaşarak reklamcılığın asıl amacına hizmet eden, çeşitli ölçüm yöntemleriyle reklam verene stratejik önem taşıyacak raporlar sunabilen ve geri dönüşümü belgeleyebilen, diğer mecralara oranla daha direkt çözümler sağlarken bunu çok daha düşük bütçelere çözümleyebilen, oldukça karlı bir yatırımdır.

İnternet Reklamcılığı; kolay ölçümlenebilir olması, düşük maliyet ile yüksek görüntülenme oranına sahip olması ve direkt olarak hedeflenen kitleye ulaşmasından dolayı, tüm dünyada reklam verenler tarafından tercih edilen bir reklamcılık dalıdır.

Neden İnternet Reklamcılığı?
Tüm dünyada ve bununla paralel olarak Türkiye'de reklamcılık dünyası değişiyor, internet hem iş hayatını hem de pazarlama iletişiminin yöntemlerini değiştiriyor. Online pazarlama ve internet reklamcılığı, geleneksel reklam harcamalarını yavaş yavaş dijital mecralara kaydırıyor. Önemli kaynaklar tarafından yapılan araştırmaların sonuçları, kısa bir süre içerisinde online pazarlama ve internet reklam aktivitelerinin Türkiye'de de büyük bir gelişme göstereceğini doğruluyor.

Tüm bu gelişmeler dahilinde internet reklamcılığının önem kazanmasının sebebi ise, sağladığı avantajlar. Özellikle geleneksel reklam uygulamaları ile karşılaştırıldığında; İnternet Reklamcılığı, interaktif, ölçülebilir, ekonomik ve esnektir.

İnternet Reklamcılığının Avantajları aşağıdaki şekilde özetlenebilir:

* İnteraktif *Ölçülebilir *Ekonomik *Esnek

İnteraktif
- Hedef kitleye doğrudan ulaşım
- İnternet kullanıcıları ile doğrudan iletişim & etkileşim
- İnternet kullanıcıları ile diyalog geliştirilmesine neden olma
- Satışa yönelik promosyonlarla katılımı sağlama
- Hedef kitleye ait verilerin toplanma imkanı

İnternet reklamcılığı, hedef kitleye direkt ulaşımı sağlar. İnternet kullanıcıları, İnternet reklamcılığı uygulamaları dahilinde kullanılan reklam araçlarıyla iletişime geçer, reklam verene ait marka veya ürünler hakkında tüm yeniliklerden anında haberdar olur, etkileşim kurar. Bu sayede reklam veren, marka ve ürünleriyle ilgili kullanıcıların bilgilerine erişim sağlar ve etkileşimi güçlendirerek avantaj sağlar.

Ölçülebilir
- Performansa yönelik, sonuç odaklı reklam
- Gerçek zamanlı analiz & raporlama
- Reklamın kaç kişi tarafından görüldüğü
- Kaç kişinin reklama ilgi gösterdiği
- Kaç kişinin web sitesini ziyaret ettiği
- Reklama ilgi gösteren kitlenin demografik yapısı
- Reklamın dönüşüm oranları

İnternet reklamcılığı; performansa yönelik ve sonuç odaklı bir reklam türüdür. İnternet reklam uygulamaları sonuçları detaylı olarak analiz edilip raporlanabilmekte, reklam veren bir sonraki kampanyasını bu raporlar dahilinde yönlendirmekte ve harcadığı bütçenin karşılığında ne kazandığını görebilmektedir.

Ekonomik
- Birim kişiye ulaşma maliyeti
- Birim kişiye ulaşma süresi

İnternet reklamcılığının diğer mecralara göre daha ekonomik olmasının başlıca sebepleri; hedef kitleye doğrudan ulaşım, reklam uygulamalarının ölçümlenebilmesi ve bir seferde çok sayıda yayın yapılabilmesidir. Ayrıca internette reklam uygulamaları diğer mecralarla kıyaslanamayacak kadar hesaplıdır.

Esnek
- Reklam yayına alış sürecinin kısa oluşu
- Reklam veya içeriğinin hızlı müdahale ile değiştirilebilmesi
- Reklamın yayında olduğu siteler dışında bir site talep edildiğinde kısa sürede geçiş yapılabilmesi

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!