Edirne Şanlıurfa arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Şanlıurfa arası 1475 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Şanlıurfa arası mesafe 1475 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Şanlıurfa Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Şanlıurfa ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Şanlıurfa Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Şanlıurfa arası kaç km'dir ve Edirne Şanlıurfa arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Şanlıurfa yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Şanlıurfa arası mesafe bilgilerini, Edirne Şanlıurfa yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Şanlıurfa bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Şanlıurfa kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Şanlıurfa yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Şanlıurfa Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Şanlıurfa uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?