Edirne Van arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Van arası 1868 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Van arası mesafe 1868 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Van Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Van ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Van Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Van arası kaç km'dir ve Edirne Van arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Van yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Van arası mesafe bilgilerini, Edirne Van yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Van bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Van kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Van yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Van Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Van uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?