Konya Yozgat arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Yozgat arası 369 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Yozgat arası mesafe 369 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Yozgat Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Yozgat ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Yozgat Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Yozgat arası kaç km'dir ve Konya Yozgat arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Yozgat yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Yozgat arası mesafe bilgilerini, Konya Yozgat yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Yozgat bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Yozgat kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Yozgat yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Yozgat Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Yozgat uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?