Konya Sinop arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Sinop arası 632 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Sinop arası mesafe 632 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Sinop Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sinop ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Sinop Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Sinop arası kaç km'dir ve Konya Sinop arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Sinop yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Sinop arası mesafe bilgilerini, Konya Sinop yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Sinop bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Sinop kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Sinop yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Sinop Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Sinop uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?