Konya Tunceli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Tunceli arası 870 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Tunceli arası mesafe 870 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Tunceli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Tunceli ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Tunceli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Tunceli arası kaç km'dir ve Konya Tunceli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Tunceli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Tunceli arası mesafe bilgilerini, Konya Tunceli yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Tunceli bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Tunceli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Tunceli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Tunceli Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Tunceli uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?