Konya Uşak arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Uşak arası 338 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Uşak arası mesafe 338 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Uşak Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Uşak ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Uşak Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Uşak arası kaç km'dir ve Konya Uşak arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Uşak yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Uşak arası mesafe bilgilerini, Konya Uşak yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Uşak bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Uşak kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Uşak yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Uşak Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Uşak uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?