Konya Kastamonu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Kastamonu arası 460 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Kastamonu arası mesafe 460 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Kastamonu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kastamonu ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Kastamonu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Kastamonu arası kaç km'dir ve Konya Kastamonu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Kastamonu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Kastamonu arası mesafe bilgilerini, Konya Kastamonu yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Kastamonu bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Kastamonu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Kastamonu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Kastamonu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Kastamonu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?