Yozgat Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Yozgat ile Konya arası 369 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Yozgat Konya arası mesafe 369 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Yozgat ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Yozgat arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Yozgat Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Yozgat Konya arası kaç km'dir ve Yozgat Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Yozgat Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Yozgat Konya arası mesafe bilgilerini, Yozgat Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Yozgat başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Yozgat ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Yozgat ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Yozgat Konya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Yozgat Konya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Yozgat ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?