Konya Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Malatya arası 641 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Malatya arası mesafe 641 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Malatya arası kaç km'dir ve Konya Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Malatya arası mesafe bilgilerini, Konya Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?