Konya Kırklareli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Kırklareli arası 885 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Kırklareli arası mesafe 885 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Kırklareli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kırklareli ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Kırklareli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Kırklareli arası kaç km'dir ve Konya Kırklareli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Kırklareli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Kırklareli arası mesafe bilgilerini, Konya Kırklareli yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Kırklareli bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Kırklareli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Kırklareli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Kırklareli Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Kırklareli uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?