Malatya Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Malatya ile Konya arası 641 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Malatya Konya arası mesafe 641 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Malatya ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Malatya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Malatya Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Malatya Konya arası kaç km'dir ve Malatya Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Malatya Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Malatya Konya arası mesafe bilgilerini, Malatya Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Malatya başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Malatya ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Malatya ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Malatya Konya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Malatya Konya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Malatya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?