Konya Bartın arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Bartın arası 551 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Bartın arası mesafe 551 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Bartın Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bartın ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Bartın Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Bartın arası kaç km'dir ve Konya Bartın arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Bartın yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Bartın arası mesafe bilgilerini, Konya Bartın yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Bartın bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Bartın kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Bartın yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Bartın Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Bartın uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?