Konya Rize arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Rize arası 991 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Rize arası mesafe 991 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Rize Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Rize ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Rize Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Rize arası kaç km'dir ve Konya Rize arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Rize yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Rize arası mesafe bilgilerini, Konya Rize yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Rize bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Rize kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Rize yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Rize Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Rize uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?