Konya Ardahan arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Ardahan arası 1153 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Ardahan arası mesafe 1153 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Ardahan Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ardahan ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Ardahan Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Ardahan arası kaç km'dir ve Konya Ardahan arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Ardahan yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Ardahan arası mesafe bilgilerini, Konya Ardahan yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Ardahan bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Ardahan kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Ardahan yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Ardahan Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Ardahan uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?