Konya Erzurum arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Erzurum arası 932 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Erzurum arası mesafe 932 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Erzurum Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Erzurum ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Erzurum Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Erzurum arası kaç km'dir ve Konya Erzurum arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Erzurum yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Erzurum arası mesafe bilgilerini, Konya Erzurum yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Erzurum bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Erzurum kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Erzurum yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Erzurum Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Erzurum uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?