Konya Zonguldak arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Zonguldak arası 531 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Zonguldak arası mesafe 531 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Zonguldak Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Zonguldak ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Zonguldak Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Zonguldak arası kaç km'dir ve Konya Zonguldak arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Zonguldak yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Zonguldak arası mesafe bilgilerini, Konya Zonguldak yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Zonguldak bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Zonguldak kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Zonguldak yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Zonguldak Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Zonguldak uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?