Erzurum Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzurum ile Konya arası 932 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzurum Konya arası mesafe 932 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzurum ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Erzurum arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzurum Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzurum Konya arası kaç km'dir ve Erzurum Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzurum Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzurum Konya arası mesafe bilgilerini, Erzurum Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzurum başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzurum ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzurum ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Erzurum Konya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Erzurum Konya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Erzurum ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?