Konya Kars arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Kars arası 1134 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Kars arası mesafe 1134 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Kars Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kars ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Kars Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Kars arası kaç km'dir ve Konya Kars arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Kars yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Kars arası mesafe bilgilerini, Konya Kars yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Kars bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Kars kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Kars yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Kars Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Kars uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?