Konya Gaziantep arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Gaziantep arası 574 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Gaziantep arası mesafe 574 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Gaziantep Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Gaziantep ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Gaziantep Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Gaziantep arası kaç km'dir ve Konya Gaziantep arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Gaziantep yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Gaziantep arası mesafe bilgilerini, Konya Gaziantep yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Gaziantep bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Gaziantep kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Gaziantep yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Gaziantep Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Gaziantep uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?