Konya Amasya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Amasya arası 510 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Amasya arası mesafe 510 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Amasya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Amasya ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Amasya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Amasya arası kaç km'dir ve Konya Amasya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Amasya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Amasya arası mesafe bilgilerini, Konya Amasya yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Amasya bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Amasya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Amasya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Amasya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Amasya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?