Konya Osmaniye arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Osmaniye arası 447 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Osmaniye arası mesafe 447 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Osmaniye Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Osmaniye ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Osmaniye Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Osmaniye arası kaç km'dir ve Konya Osmaniye arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Osmaniye yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Osmaniye arası mesafe bilgilerini, Konya Osmaniye yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Osmaniye bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Osmaniye kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Osmaniye yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Osmaniye Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Osmaniye uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?