Amasya Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Amasya ile Konya arası 510 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Amasya Konya arası mesafe 510 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Amasya ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Amasya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Amasya Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Amasya Konya arası kaç km'dir ve Amasya Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Amasya Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Amasya Konya arası mesafe bilgilerini, Amasya Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Amasya başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Amasya ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Amasya ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Amasya Konya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Amasya Konya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Amasya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?