Edirne Uşak arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Uşak arası 642 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Uşak arası mesafe 642 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Uşak Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Uşak ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Uşak Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Uşak arası kaç km'dir ve Edirne Uşak arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Uşak yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Uşak arası mesafe bilgilerini, Edirne Uşak yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Uşak bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Uşak kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Uşak yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Uşak Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Uşak uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?