Edirne Rize arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Rize arası 1368 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Rize arası mesafe 1368 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Rize Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Rize ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Rize Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Rize arası kaç km'dir ve Edirne Rize arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Rize yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Rize arası mesafe bilgilerini, Edirne Rize yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Rize bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Rize kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Rize yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Rize Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Rize uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?