Edirne Sakarya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Sakarya arası 380 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Sakarya arası mesafe 380 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Sakarya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sakarya ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Sakarya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Sakarya arası kaç km'dir ve Edirne Sakarya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Sakarya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Sakarya arası mesafe bilgilerini, Edirne Sakarya yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Sakarya bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Sakarya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Sakarya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Sakarya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Sakarya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?