Edirne Samsun arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Samsun arası 967 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Samsun arası mesafe 967 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Samsun Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Samsun ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Samsun Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Samsun arası kaç km'dir ve Edirne Samsun arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Samsun yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Samsun arası mesafe bilgilerini, Edirne Samsun yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Samsun bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Samsun kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Samsun yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Samsun Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Samsun uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?