Edirne Bolu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Bolu arası 495 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Bolu arası mesafe 495 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Bolu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bolu ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Bolu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Bolu arası kaç km'dir ve Edirne Bolu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Bolu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Bolu arası mesafe bilgilerini, Edirne Bolu yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Bolu bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Bolu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Bolu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Bolu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Bolu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?