Edirne Bartın arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Bartın arası 650 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Bartın arası mesafe 650 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Bartın Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bartın ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Bartın Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Bartın arası kaç km'dir ve Edirne Bartın arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Bartın yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Bartın arası mesafe bilgilerini, Edirne Bartın yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Bartın bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Bartın kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Bartın yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Bartın Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Bartın uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?