Edirne Osmaniye arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Osmaniye arası 1272 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Osmaniye arası mesafe 1272 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Osmaniye Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Osmaniye ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Osmaniye Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Osmaniye arası kaç km'dir ve Edirne Osmaniye arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Osmaniye yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Osmaniye arası mesafe bilgilerini, Edirne Osmaniye yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Osmaniye bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Osmaniye kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Osmaniye yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Osmaniye Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Osmaniye uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?