Edirne Kırklareli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Kırklareli arası 68 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Kırklareli arası mesafe 68 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Kırklareli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kırklareli ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Kırklareli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Kırklareli arası kaç km'dir ve Edirne Kırklareli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Kırklareli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Kırklareli arası mesafe bilgilerini, Edirne Kırklareli yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Kırklareli bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Kırklareli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Kırklareli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?