Edirne Sivas arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Sivas arası 1125 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Sivas arası mesafe 1125 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Sivas Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sivas ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Sivas Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Sivas arası kaç km'dir ve Edirne Sivas arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Sivas yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Sivas arası mesafe bilgilerini, Edirne Sivas yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Sivas bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Sivas kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Sivas yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Sivas Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Sivas uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?