Edirne Zonguldak arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Zonguldak arası 562 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Zonguldak arası mesafe 562 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Zonguldak Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Zonguldak ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Zonguldak Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Zonguldak arası kaç km'dir ve Edirne Zonguldak arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Zonguldak yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Zonguldak arası mesafe bilgilerini, Edirne Zonguldak yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Zonguldak bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Zonguldak kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Zonguldak yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Zonguldak Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Zonguldak uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?