Edirne Çanakkale arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Çanakkale arası 232 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Çanakkale arası mesafe 232 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Çanakkale Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Çanakkale ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Çanakkale Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Çanakkale arası kaç km'dir ve Edirne Çanakkale arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Çanakkale yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Çanakkale arası mesafe bilgilerini, Edirne Çanakkale yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Çanakkale bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Çanakkale kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Çanakkale yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?