Yakınca Haberleri

Başkan Çınar, yol güzergahlarını inceledi

Malatya Yeşilyurt ilçesinde trafiği yükünü azaltmak için İkizce ve Yakınca Mahallesi arasında bağlantı yolu açılıyor. Habere Git »

"Yeşilyurt, Kaliteli Ulaşım Ağıyla Büyüyor"

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Yeşilyurt'umuzun gelişim sürecine yakışan yollar yaparak, ulaşım ağındaki konfor seviyesini yükseltmeye devam ediyoruz.' dedi. Habere Git »

Başkan Çınar, Yakınca Yaşam ve Spor Merkezini inceledi

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, yapılan yenileme ve düzenleme çalışmalarından sonra her yaştan vatandaşın spor yapabileceği bir merkeze dönüşen Yakınca Yaşam ve Spor Merkezini ziyaret etti. Habere Git »

"Dinç, Sağlıklı ve Güzel Bir Hayat İçin Spor Yapalım"

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, yapılan yenileme ve düzenleme çalışmalarından sonra her yaştan vatandaşın spor yapabileceği bir merkez hüviyetine kavuşan Yakınca Yaşam ve Spor Merkezini ziyaret etti. Habere Git »

Başkan Çınar, hizmetleri anlattı

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, AK Parti Milletvekili Hakan Kahtalı'yı Yeşilyurt Belediyesi Etüd Proje Müdürlüğünde ağırlayarak, yeni dönem yatırımları hakkında sinevizyon üzerinden sunum yaptı. Habere Git »

Ak Parti Milletvekili Hakan Kâhtalı, Yeşilyurt'ta ...

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, AK Parti Milletvekili Hakan Kâhtalı'yı Yeşilyurt Belediyesi Etüd Proje Müdürlüğünde ağırlayarak, yeni dönem yatırımları hakkında sinevizyon üzerinden sunum yaptı. Habere Git »

"Değişim Sürecimiz 2020'de Devam Edecek"

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 2020 yılında da 7/24 mesai yaparak Yeşilyurt'un ve Malatya'nın gelişimi ve değişimi için yoğun bir tempoda çalışacaklarını söyledi. Habere Git »

Yakınca Yaşam ve Spor Merkezi ilgi görüyor

Malatya Yeşilyurt Belediyesinin Yakınca Mahallesinde hizmete açtığı Yaşam ve Spor Merkezi'nin, yapılan yenileme ve düzenleme çalışmaları sonrasında her yaştan vatandaşın spor yapabileceği bir merkez durumuna geldiği bildirildi. Habere Git »

"Spor, Sağlıklı Bir Yaşamın Temelidir"

Yeşilyurt Belediyesinin sportif ve kültürel hizmetler kapsamında Yakınca Mahallesinde hizmete açtığı Yaşam ve Spor Merkezi, yapılan yenileme ve düzenleme çalışmaları sonrasında her yaştan vatandaşın spor yapabileceği bir merkez hüviyetine kavuştu. Habere Git »

Başkan Çınar, Medya Mensuplarını Doğal Ürünler Pazarı-Emanet ...

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Doğal Ürünler Pazarı-Emanet Çarşısı Hizmet Binasında ağırladığı yerel ve ulusal medya kuruluşlarının temsilcilerine, sosyal belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra yöresel ürünlerin tanıtımı ve satışına yönelik hizmetler hakkında detaylı bilgiler paylaştı. Habere Git »

Karadeniz'de 69 noktada yangın 6 ev yandı, tarım arazileri ...

Karadeniz'de 69 noktada yangın 6 ev yandı, tarım arazileri zarar gördü (8)YANGIN SÖNDÜRMEK İÇİN CAMİ HOPARLÖRÜNDEN ANONS YAPILDIOrdu'da 11 ilçede 23 noktada çıkan orman yangınları kontrol altına alındı. Habere Git »

DHA YURT BÜLTENİ - 13

Adana'da sağanak; 4 merkez ilçede okullar tatil edildi (5)ÇOCUĞU KURTARMA ANINI ANLATTIAdana'nın merkez Sarıçam ilçesinde, yolun karşısına geçmeye çalışırken, sağanak nedeniyle oluşan sel sularına kapılan Sabri Talhan Kocamanlar adlı çocuğu kurtaran fırıncı İhsan Kurt, olayı görünce hiç... Habere Git »

Karadeniz'de 69 noktada yangın: 6 ev yandı, tarım ...

YANGIN SÖNDÜRMEK İÇİN CAMİ HOPARLÖRÜNDEN ANONS YAPILDIOrdu'da 11 ilçede 23 noktada çıkan orman yangınları kontrol altına alındı. Habere Git »

Malatya'da iş yeri yangını maddi hasara yol açtı

Malatya'da bir iş yerinde çıkan yangın hasara yol açtı. Habere Git »

Çınar, milletvekili Tüfenkçi'yi doğal ürünler pazarı-emanet ...

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, AK Parti MKYK Üyesi ve Milletvekili Bülent Tüfenkçi'yi Doğal Ürünler Pazarı-Emanet Çarşı Hizmet Binasında ağırlayarak, sosyal belediyecilik alanında gerçekleşen faaliyetler ve yeni dönem projelerinin amaç ve hedefleri üzerine bilgilendirmede bulundu. Habere Git »

Çınar, milli takım sporcularını ağırladı

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, kariyerlerinde Avrupa Kupası ve Türkiye Şampiyonluğu bulunan Kıck-Boks Erkek A Milli Takım sporcularını makamında ağırladı. Habere Git »

Başkan Çınar Emanet Çarşını inceledi

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Doğal Ürünler Pazarı, Emanet Çarşı hizmet binasında misafir ettiği AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı ile AK Parti İl ve İlçe Teşkilatı Üyelerine, sosyal belediyecilik alanında yaptıkları hizmetler ile yeni dönem yatırımları... Habere Git »

Viranşehir'de ocaklı fırın tamiratı sırasında patlama ...

Viranşehir'de ocaklı fırın tamiratı sırasında patlama meydana geldi Ocağı tamir eden usta kontrol etmek için çakmağı yakınca patlama meydana geldi Patlamada tamirci yaralanırken evde yangın çıktıŞANLIURFA - Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde 5 katlı bir apartmanın en üst katında patlama... Habere Git »

Ocağı tamir eden usta kontrol için çakmağı yakınca ...

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde 5 katlı bir apartmanın en üst katında patlama meydana geldi. Habere Git »

Ocağı tamir eden usta kontrol için çakmağı yakınca ...

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde 5 katlı bir apartmanın en üst katında patlama meydana geldi. Habere Git »

Yakınca Haber - Son dakika yakınca haberleri sayfasını paylaş.
Malatya Haber | Malatya Haber Portalı | Online: 10