9 Şubat 2023 Perşembe
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam

Son Dakika Malatya Haberleri

Malatya Haberlerini okumak için doğru yerdesiniz. Malatya Son Dakika Haberleri anlık olarak sitemizde. Güncel Malatya Haberlerini ya da Malatya Haberlerini buradan takip edebilirsiniz.

Malatya Haberleri

Son Dakika Malatya Haber Başlıkları

Malatya'da enkaz altında kalan kadın 79 saat sonra kurtarıldı

Malatya'da yıkılan binanın altında kalan kadın 79 saat sonra sağ kurtarıldı.
09 Şubat 2023 Perşembe 11:47

60 YAŞINDAKİ MERAL NAKIR, 77 SAAT SONRA ENKAZDAN CANLI KURTARILDI

MALATYA'da arama kurtarma çalışmasını sürdüren ekipler, 6 katlı bir binanın birinci katında olduğu belirlenen Meral Nakır'a(60) 20 saatlik bir çalışma ile ulaşarak depremden 77 saat sonra canlı kurtarmayı başardı.
09 Şubat 2023 Perşembe 10:20

Depremde babası 3,5 yaşındaki Miran için kendini feda etti! Kollarının arasında buldular

Tam 29 saat enkazın altında kaldıktan sonra önceki gece yaralı olarak çıkarılan 3,5 yaşındaki Miran Tekeş, dün sabah saatlerinde İstanbul'a getirildi. Depreme mutfakta yakalanan Miran'ı, enkaz altında babası Mehmet Tekeş'in kollarının arasında sarılarak koruduğu öğrenildi.
09 Şubat 2023 Perşembe 09:42

Fransız ekibin çalışmalarda yaralanan köpeği 'Leader'a sağlıkçı şefkati

MALATYA'nın Yeşilyurt ilçesine Fransa'dan getirilip, arama- kurtarma çalışmalarında kullanılan canlı arama köpeği 'Leader', enkazda sol bacağından yaralandı.
09 Şubat 2023 Perşembe 09:46

Abdest alırken depreme yakalanan ve boyun kemiği kırılan depremzede: "Ben bu kadar hiç korkmadım, nefesim gitti"

Abdest alırken depreme yakalanan ve boyun kemiği kırılan depremzede: 'Ben bu kadar hiç korkmadım, nefesim gitti' 'Allah devletimize zarar ziyan vermesin.
09 Şubat 2023 Perşembe 08:56

Anne ve babası için binaya geri döndü! Hakkari Milli Eğitim Şube Müdürü Tunç da depremde hayatını kaybetti

Kahramanmaraş merkezli depremde Malatya'da enkaz altında kalan Hakkari Milli Eğitim Şube Müdürü Mücahit Tunç ile annesi ve babasının cansız bedenine ulaşıldı. Tunç'un çocuklarını çıkardıktan sonra anne ve babası için binaya geri girdikten sonra enkaz altında kaldığı bildirildi.
09 Şubat 2023 Perşembe 08:34

Malatya 57. yıl apartmanında enkaz çalışmaları sürüyor

Malatya 57. yıl apartmanında enkaz çalışmaları sürüyor Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremin en çok etkilediği illerden biri olan Malatya'da bulunan 57. yıl apartmanında enkaz çalışmaları sürüyor.
09 Şubat 2023 Perşembe 03:56

Malatyalı depremzedeler Samsun'a getirildi

Malatya yaşanan deprem sonrası evleri enkaza dönen bazı Malatyalı vatandaşlara Samsun'daki oteller kapılarını açtı.
09 Şubat 2023 Perşembe 00:59

Yüzlerce depremzede Van'daki otellere yerleştirildi

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından bölgeden tahliye edilen ve aralarında çocukların da bulunduğu depremzedeler Van'daki otellere yerleştirildi.
09 Şubat 2023 Perşembe 00:59

Yakınının enkazdan çıkarılan cenazesini görünce bayıldı

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından arama-kurtarma çalışmalarının devam ettiği Malatya'da bir binanın enkazından yakınının cenazesi çıkarılan genç kadın bayıldı.
09 Şubat 2023 Perşembe 00:58

Depremin 3'üncü gününde Malatya'da arama kurtarma çalışmaları devam ediyor

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 7.7 ve Elbistan ilçesinde meydana gelen 7.6 şiddetindeki depremin 3'üncü gününde Malatya'da yıkılan binalarda arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.
09 Şubat 2023 Perşembe 00:58

Malatya'da arama kurtarma köpekleri devrede

Kahramanmaraş merkezli depremlerin vurduğu Malatya'da arama kurtarma köpekleri devreye sokuldu.
09 Şubat 2023 Perşembe 00:58

Van Büyükşehir Belediyesi ekipleri 59 saat sonra enkazdan bir yaralı daha kurtardı

Van Büyükşehir Belediyesi arama kurtarma ekibi Malatya'da sürdürdükleri çalışma neticesinde 59 saat sonra enkazdan bir yaralının daha çıkarılmasına yardımcı oldu.
09 Şubat 2023 Perşembe 00:58

Malatya az önce deprem mi oldu? Son Dakika! AFAD, Kandilli az önce Malatya'da deprem mi oldu?

AFAD ve Kandilli verilerine göre Malatya deprem oldu mu merak ediliyor. Peki, Malatya deprem mi oldu? Bugün Malatya merkezli deprem oldu mu? Malatya yakınlarında deprem bilgisi için AFAD son depremler listesi ve Kandilli son depremler listesi!
08 Şubat 2023 Çarşamba 21:40

Malatya az önce deprem mi oldu? Son Dakika! AFAD, Kandilli Az önce Malatya'da deprem mi oldu?

AFAD ve Kandilli verilerine göre Malatya deprem oldu mu merak ediliyor. Peki, Malatya deprem mi oldu? Bugün Malatya merkezli deprem oldu mu? Malatya yakınlarında deprem bilgisi için AFAD son depremler listesi ve Kandilli son depremler listesi!
08 Şubat 2023 Çarşamba 21:30

Erzurum Emniyet Müdürlüğünden deprem bölgesine personel ve araç desteği

Erzurum Emniyet Müdürlüğü, arama ve kurtarma çalışmalarına destek olmak için deprem bölgesine personel ve araç desteği sağladı.
08 Şubat 2023 Çarşamba 19:48

Depremde gördüğü hasar nedeniyle boşaltılan 4 katlı binanın çökme anı kamerada

Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğündeki depremde, Malatya'da hasar gören 4 katlı binanın boşaltıldıktan sonra çöktüğü anların kamera görüntüleri ortaya çıktı.
08 Şubat 2023 Çarşamba 15:06

Milli basketbolcu Nilay Aydoğan, babaannesini ziyaret için gittiği Malatya'da enkaz altında kaldı

Malatya'da babaannesini ziyarete giden Çankaya Üniversitesi'nin milli basketbolcusu Nilay Aydoğan, burada depreme yakalandı ve enkaz altında kaldı. Kulüpten yapılan açıklamada Aydoğan'ı kurtarma çalışmalarının devam ettiği bilgisi verildi.
08 Şubat 2023 Çarşamba 14:44

Malatya deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? Son dakika Malatya depremleri! 8 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi!

AFAD ve Kandilli verilerine göre Malatya deprem oldu mu? Sorusu, Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremin ardından araştırılıyor. Kandilli Rasathanesi Malatya deprem ve AFAD Malatya'da deprem şiddeti merak ediliyor. Peki, Malatya deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? Son dakika Malatya depremleri! 8 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi!
08 Şubat 2023 Çarşamba 14:17

Mehmetçik Malatya'da bir kadını enkaz altından kurtarırken 3 vatandaş ile irtibat kurdu

- Mehmetçik Malatya'da bir kadını enkaz altından kurtarırken 3 vatandaş ile irtibat kurdu Milli Savunma Bakanlığı (MSB), deprem bölgesinde arama-kurtarma faaliyeti yürüten Mehmetçiğin enkaz altından bir kadını sağ olarak kurtarıldığını 3 vatandaşın da kurtarma çalışmalarının sürdüğünü duyurdu.
08 Şubat 2023 Çarşamba 11:19

Malatya'da enkaz altında kalan vatandaşın ekiplerle konuşması kameraya yansıdı

Malatya'da enkaz altında kalan vatandaşın ekiplerle konuşması kameraya yansıdı Enkaz altında kalanlara ekipler ulaştı, yönlendirmeyle 4 kişi kurtarıldı Erzurum'dan Malatya'ya giden Erzurum Dağcılık Arama ve Kurtarma ekipleri, Özpolatlar apartmanında enkaz altında kalan 1 vatandaşın kurtarılması...
08 Şubat 2023 Çarşamba 11:20

Enkazdan 3,5 saat sonra çıkartılan depremzede: "Artık öldüm zannettim"

Enkazdan 3,5 saat sonra çıkartılan depremzede: 'Artık öldüm zannettim'ELAZIĞ Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremde Malatya'da çöken bir binanın altında kalan ve 3,5 saat sonra kurtarılan depremzede Adnan Akın Kiremit, o anları anlattı.
08 Şubat 2023 Çarşamba 11:22

Malatya'da bir kadın enkaz altından 55 saat sonra çıkarıldı

Malatya'da enkaz altında kalan bir kadın depremden 55 saat sonra kurtarıldı.
08 Şubat 2023 Çarşamba 11:46

Malatya deprem mi oldu? SON DAKİKA! Bugün Malatya'da deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Şubat az önce deprem mi oldu?

AFAD ve Kandilli verilerine göre Malatya deprem oldu mu? merak ediliyor. Peki, Malatya deprem mi oldu? Bugün Malatya'da deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi Malatya deprem ve AFAD Ankara'da deprem şiddeti merak ediliyor. Peki Malatya'da deprem kaç şiddetinde oldu? Malatya yakınlarında deprem bilgisi için AFAD son depremler listesi ve Kandilli son depremler listesi! Son depremler ve son dakika deprem haberleri!
08 Şubat 2023 Çarşamba 10:04

Edremit Belediyesi ekipleri bir anneyi ve bir çocuğu daha kurtardı

Van'ın Edremit Belediyesi arama kurtarma ekibi, Malatya'da gerçekleştirdiği çalışmalarda bir anneyi ve bir çocuğu daha kurtarırken bir çocuğun ise cansız bedenini enkazdan çıkarttı.
08 Şubat 2023 Çarşamba 09:48

Deprem mağdurlarını taşıyan dizel tren setleri Kırıkkale'ye ulaştı

Kahramanmaraş merkezli, 10 ili etkileyen depremlerin ardından Malatya'dan deprem mağduru 503 yolcu ile hareket eden dizel tren setleri, Kırıkkale'de 5 kişilik aileyi indirdi.
08 Şubat 2023 Çarşamba 05:22

Malatya'da 45 saat sonra 6 yaşındaki Abdullah enkaz altından kurtarıldı

Malatya'da 45 saat sonra 6 yaşındaki Abdullah enkaz altından kurtarıldı Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen depremlerde, Malatya'da yıkılan bir binanın enkazından 45 saat sonra 5 metrelik yaşam tünel kazılarak 6 yaşındaki Abdullah çıkartıldı.
08 Şubat 2023 Çarşamba 03:22

Sivas'ta YHT ilk yolculu seferinde depremzedeleri taşıdı

Sivas'ta YHT ilk yolculu seferinde depremzedeleri taşıdı Malatya'daki depremzedeleri Ankara'ya taşıma amaçlı kalkan dizel tren seti Sivas'ta ilk defa yolcu seferi yapacak olan Yüksek Hızlı Trene aktarma yaptı Malatya'daki depremzedeleri Ankara'ya taşıma amaçlı kalkan dizel tren seti Sivas'ta...
08 Şubat 2023 Çarşamba 02:37

Dehşet anları kamerada: Deprem sonrası video çekerken ev üstüne yıkıldı

Dehşet anları kamerada: Deprem sonrası video çekerken ev üstüne yıkıldı Kahramanmaraş'ta meydana gelen iki büyük depremin vurduğu Malatya'da bir kişi, depremde hasar alan evinde video çekerken depreme yakalandı.
08 Şubat 2023 Çarşamba 02:36

Deprem mağdurlarını taşıyan dizel tren setleri Sivas'a vardı

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen depremlerin ardından Malatya'dan deprem mağduru 503 yolcu ile hareket eden dizel tren setleri, Sivas'ta 143 yolcuyu indirdi.
08 Şubat 2023 Çarşamba 02:32

Etiketler: Yazıcı dostu site [Hata Bildir]
  • Malatya Haberleri
  • Malatya Haber
  • Malatya Güncel Haber
  • Malatya Son Dakika Haber
  • Malatya Son Dakika Haberleri
  • Haber Malatya
  • Malatya Belediyesi
  • Malatya Haber Trafik Kazası
  • Malatya Gündemi
  • Haberler Malatya
YORUMLAR 0
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
PAYLAŞ