Son Dakika Malatya Haberleri

Malatya'da balkondan düşen şahıs ağır yaralandı

Malatya'da balkondan düşen şahıs ağır yaralandı Malatya'da balkonunda düşen bir kişi ağır yaralandı. Habere Git »

Malatya'da balkondan düşen şahıs ağır yaralandı

Malatya'da balkonunda düşen bir kişi ağır yaralandı. Habere Git »

Kahtalı: Hiçbir virüs, alacağımız tedbirlerden daha ...

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüsün alınacak tedbirlerden daha güçlü olmadığını söyledi. Habere Git »

Malatya'dan "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek

Malatya Tarım ve Hayvancılık Platform Başkanı (MATHAP) İhsan Akın, 'Milli Dayanışma Kampanyası'na 3 koyun bedeliyle destek verdi. Habere Git »

Gaziantep, Malatya, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Kilis ...

Gaziantep, Malatya, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Kilis ve Adıyaman'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri sürüyor. Habere Git »

Malatya'da pazar yerlerinde ek tedbirler

-Malatya'da pazar yerlerinde korona virüs tedbirlerinin uygulanmaması üzerine ek kararlar alınarak, uymayanlara ceza kesileceği duyuruldu. Habere Git »

Un zammında geri adım talebi

Malatya Fırıncılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Büyükelçi, un fiyatlarına yapılan zamda geri atılmasını istedi. Habere Git »

Evde kalanlar için müzik dinletisi

Evde kalanlar için müzik dinletisi 'Evde kal, evde hayat var' sloganı çerçevesinde Malatya'nın Battalgazi İlçesi Belediyesi personelleri, üstü açık tur otobüsüyle sokakları dolaşarak, korona virüs nedeniyle dışarı çıkamayan vatandaşlara moral vermek amacıyla sunduğu müzik dinletisi beğeni topladı. Habere Git »

Battalgazi Belediye Meclisi olağanüstü toplanacak

Korona virüs tedbirleri kapsamında toplantıların ertelenmesine rağmen Malatya'nın Battalgazi İlçesi Belediye Meclisi, izinli olarak olağanüstü toplanacak. Habere Git »

Başkan Gürkan 4, eşi de 2 maaş ile kampanyaya katıldı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, kendi ve eşi adına katılarak 'Biz Bize Yeteriz Türkiye'm' kampanyasına destek verdi. Habere Git »

Malatya'dan "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek

Malatya Tarım ve Hayvancılık Platform Başkanı (MATHAP) İhsan Akın, 'Milli Dayanışma Kampanyası'na 3 koyun bedeliyle destek verdi. Habere Git »

Evde kalanlar için müzik dinletisi

'Evde kal, evde hayat var' sloganı çerçevesinde Malatya'nın Battalgazi ilçesi belediyesi personelleri, üstü açık tur otobüsüyle sokakları dolaşarak, korona virüs nedeniyle dışarı çıkamayan vatandaşlara moral vermek amacıyla sunduğu müzik dinletisi beğeni topladı. Habere Git »

Darende'de allı turnalar görüntülendi

Malatya'nın Darende ilçesinde allı turna sürüsü görüntülendi. Habere Git »

Malatya'da haşere ile mücadele başladı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, ilkbahar-yaz dönemi haşere ile mücadele ilaçlama sezonuna başladıMalatya Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası önünde yapılan törene Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Genel Sekreter Yardımcısı Cevdet Atalan, Çevre Koruma ve Kontrol Daire... Habere Git »

Yeşilyurt İlçesi Belediyesi'nden basına korona virüs ...

Malatya'nın Yeşilyurt İlçesi Belediyesi, yeni tip korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, Malatya Gazeteciler Cemiyetine kolonya, maske ve eldivenlerin bulunduğu paketler verdi. Habere Git »

"Çöpçüler korosu"ndan evde kalanlara moral konseri

Battalgazi Belediyesine bağlı 'Çöpçüler Korosu' ve zabıta ekiplerinin otobüsle sokakları gezmesi Koronun enstrüman çalması ve şarkı söylemesi Vatandaşların balkonlardan ve pencerelerden koroya eşlik etmesi Sokakları gezen koronun havadan görüntüsü Malatya'da 'çöpçüler korosu'ndan evde... Habere Git »

"Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına 3 koyun bedeli ...

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın korona virüsle mücadele için 'Biz bize yeteriz Türkiyem' sloganıyla başlattığı 'Milli Dayanışma Kampanyası'na 3 koyun bedeli ile bağışlayacağını açıklayan Malatya Tarım ve Hayvancılık Platformu Başkanı İhsan Akıntarım ve hayvancılık yapanları kampanyaya... Habere Git »

Müdür Tatlı, telekonferans toplantısı yaptı

Korona virüs (Covid-19) salgınının yayılmasının önlenmesi amacıyla tedbirlerin en etkili şekilde uygulanması kapsamında Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, okul müdürleri ve öğretmenler ile yapılan değerlendirme toplantılarını telekonferans üzerinden gerçekleştirdi. Habere Git »

Malatya'da iş yerleri de dezenfekte ediliyor

Korona virüs salgınına karşı önlemler artarken Malatya'da özel iş yerlerinde dezenfekte çalışmaları yoğun olarak devam ediyor. Habere Git »

Yurttan "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek

Malatya, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Kilis'te valiler, kaymakamlar ve belediye başkanları, 'Milli Dayanışma Kampanyası'na destek verdi. Habere Git »

Bilgilendirme: Malatya Haberlerini okumak için doğru yerdesiniz.Malatya Son Dakika Haberleri anlık olarak sitemizde. Güncel Malatya Haberlerini yada Malatya Malatya Haberlerini buradan takip edebilirsiniz.
Malatya Haber - Son Dakika Malatya Haberleri sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 34