Son Dakika Bostanbaşı Haberleri

"Sağlığınız İçin Evde Kalın, Biz Görev Başındayız"

65 yaş ve üstü vatandaşlar için getirilen sokağa çıkma yasağının ardından Yeşilyurt'un farklı mahallelerinde ikâmet eden yaşlı vatandaşları ziyaret ederek, kolonya ve erzak yardımlarını ulaştırdılar. Habere Git »

Yeşilyurt'ta yaşlılara yardım

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde, korona virüs nedeniyle dışarı çıkamayan yaşlılara yardım devam ediyor. Habere Git »

Başkan Gürkan, yol çalışmalarını inceledi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, mevcut çevre yolunun yapıldığı 1976 yılından sonra doğu-batı istikametinde ilk defa alternatif bir yol açıldığını söyleyerek, 'Şehrin batı yakasındaki trafik sıkışıklığını rahatlatacak 4. Habere Git »

Alternatif yol çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan ...

Malatya Büyükşehir Belediyesi, şehrin batı yakasındaki trafik sıkışıklığını rahatlatacak 4.7 kilometre uzunluğundaki yol projesinde açma çalışmalarını tamamlayıp, asfalt öncesi altyapı çalışmalarına ise devam ediyor. Habere Git »

Sivas yoluna bağlanan 25 metre genişliğindeki yol ...

Malatya Büyükşehir Belediyesi, İstasyon kavşağından başlayıp-Sivas yoluna bağlanan 25 metre genişliğindeki yol projesinin ilk adımı olan yol açma çalışmalarını tamamladı. Habere Git »

Yeşilyurt Belediye Meclisi Mart Ayı Çalışmalarını ...

Yeşilyurt Belediye Meclisi, Mart Ayı Olağan Toplantıları 2.Oturumunda gündemdeki komisyon raporları ve teklifleri görüşerek karara bağladıktan sonra Mart Ayı çalışmalarını tamamladı. Habere Git »

Temizlik işçisi ile sokak köpeğinin dostluğu

Malatya'da kendisi ile ilgilenen temizlik görevlisine patisini uzatarak teşekkür eden sokak köpeğinin görüntüsü herkesi duygulandırdı. Habere Git »

Yola düşen kayalar temizlendi

Malatya'da karla mücadele kapsamında kent merkezinde kar temizleme çalışmalarına devam edilirken, yola düşen kayalar da temizlendi. Habere Git »

Karda aç kalan kuşlar için doğaya yem bırakıldı

Malatya'nın Yeşilyurt içesinde karda aç kalan kuşlar için doğaya yem bırakıldıMalatya merkez ilçe Yeşilyurt Bostanbaşı İlkokulu öğretmenleri yoğun kar yağışı nedeniyle yem bulmakta zorlanan kuşlar için okul bahçesine bulunan kuş yuvalarına ve bahçe duvarlarına yem bıraktılar. Habere Git »

Malatya'da fırtına otobüs durağını yerinden söktü

Malatya'da fırtına nedeniyle yerinden çıkan otobüs durağı yola devrildi. Habere Git »

.Yeşilyurt'ta 47 bina mühürlendi, 9 binanın yıkımı ...

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt'ta 47 bina mühürlenirken, 9 binanın yıkımı gerçekleştirildi. Habere Git »

"Sürekli Sahadayız, Deprem Yaralarını Sarıyoruz"

Yeşilyurt Belediye Meclis Üyelerine, 6,8 büyüklüğündeki Elazığ-Malatya depreminden sonra Yeşilyurt Belediyesinin yaptığı hizmetler, hasar tespit çalışmaları ve depremzedelere ulaştıran yardım ve desteklerle ilgili bilgilendirme sunumu yaptı. Habere Git »

"Yeşil Gıda Market" projesi hizmete başlıyor

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'ın 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerindeki vaatlerinden olup, 'Üreticiden Tüketiciye' temalı 'Yeşil Gıda Market' projesi ilk olarak Bostanbaşı Mahallesinde hizmete girecek. Habere Git »

'Şaban sınıfımızda' oyunu ilgi gördü

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde bulunan Bostanbaşı İlkokulu'nda gösterilen 'Şaban Sınıfımızda' adlı tiyatro gösterisi öğrenciler tarafından keyifle izlendi. Habere Git »

Minik öğrencilerden örnek hareket

Malatya'da bir grup minik öğrenciler, kumbarada biriktirdikleri paralar ile askıda ekmek kampanyasına destek veriyorMalatya merkez ilçe Yeşilyurt Bostanbaşı İlkokulu Sınıf öğretmeni Ebru Özçelik, değerler eğitimi kapsamında yardımlaşma konusunda öğrencilerle bir etkinlik yaptı. Habere Git »

Mercan Bursluluk sınavına büyük ilgi

Özel Mercan Kolejinin hafta sonu yapılan bursluluk sınavına öğrenciler büyük ilgi gösterdi. Habere Git »

Öğrenciler, "Altın ödüllü Bursluluk Sınavı"nda ter ...

Malatya'da 3 bin 500 öğrenci, bursluluk ve TÖDER sınavlarında ter döktü. Habere Git »

Bostanbaşı'nda asfalta ağırlık verildi

Hava sıcaklığının normallerin üzerinde olmasını fırsat bilerek ilçe genelinde ki yol açma, genişletme, sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmalarına yoğunluk veren Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, konutlaşmanın artmasıyla birlikte araç ve yaya trafiğinin yoğunlaştığı... Habere Git »

Yeşilyurt'un ulaşım ağı planlı ve sistemli çalışmalarla ...

Yeşilyurt'un birçok noktasında asfalt çalışması gerçekleştiren Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların daha kaliteli ve konforlu yollarda seyahat etmesi için başlattığı asfalt atağına yenilerini ekliyor. Habere Git »

Başkan Çınar, gençlerle bir araya geldi

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, üniversite öğrencileri ile yaptığı istişare toplantısında 'Türkiye'nin güçlü yarınlarını hep birlikte oluşturacağız' dedi. Habere Git »

Bilgilendirme: Bostanbaşı Haberlerini okumak için doğru yerdesiniz.Bostanbaşı Son Dakika Haberleri anlık olarak sitemizde. Güncel Bostanbaşı Haberlerini yada Malatya Bostanbaşı Haberlerini buradan takip edebilirsiniz.
Bostanbaşı Haber - Son Dakika Bostanbaşı Haberleri sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 16