Son Dakika Bostanbaşı Haberleri

Yeşilyurt'ta yeşil gıda marketleri yaygınlaştırıyor

Malatya'nın Yeşilyurt İlçesi Belediyesi, 'Üreticiden Tüketiciye' temasıyla ilkini Bostanbaşı Mahallesinde açtığı 'Yeşil Gıda Marketin yoğun ilgi görmesinden sonra Emanet Çarşısı-Doğal Ürünler Pazarının bulunduğu binanın zemin katına 2.Yeşil Gıda Marketi açmaya hazırlanıyor. Habere Git »

Öğrencileriyle buluşup hediye verdi

Yeni tip korona virüs (Covid-19) sürecinde öğrencilerinden uzak kalan öğretmen, çocukların dışarı çıkma gününde öğrencileriyle buluşup, onlara hediyeler verdi. Habere Git »

Başkan Çınar, yol çalışmalarını inceledi

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Büyük bir titizlikle gerçekleşen değişim hizmetleri geleceğe yapılan ciddi yatırımdır' dedi. Habere Git »

Başkan Çınar, asfalt çalışmasını inceledi

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Barguzu ile Çiftlik Caddesi arasındaki bağlantıyı sağlayan Petrol Sokağında yıpranan ve bozulan 275 metre yolun sıcak asfalt dökümü gerçekleştirildi. Habere Git »

Başkan Gürkan, Tecde - Bostanbaşı yolunda inceleme ...

Malatya Büyükşehir Belediyesi, merkez ilçe Yeşilyurt Tecde Mahallesini Bostanbaşı Mahallesine bağlayacak yol projesinde sona yaklaştı. Habere Git »

Küçük Cansu'dan videolu "evde kal" mesajı

Yeni tip korona virüs (Covid-19)önlemleri kapsamında okullara ara verilmesiyle evde kalan ve 20 yaş altındakilere de sokağa çıkma kısıtlaması getirilmesinden dolayı dışarı çıkamayan küçük Cansu, çektiği video ile evde kal mesajı verdi. Habere Git »

Başkan Çınar, çalışmaları yerinde inceledi

Yeşilyurt'a modern ve çağdaş bir kimlik kazandırmak için ilçe genelindeki çalışmalarını sürdüren Malatya'nın Yeşilyurt ilçesi Belediyesi, yeni tip korona virüs önlemleri kapsamında bir yandan çalışmalar yaparken, diğer yandan da alt ve üst yapı hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. Habere Git »

Malatya'da parklara sokak hayvanları için ekmek bırakılıyor

Malatya'da yeni tip korona virüs salgını nedeniyle sokakta yem bulmakta zorlanan sokak hayvanları için şehrin belli bölgelerine ekmek bırakılıyor. Habere Git »

Alparslan Türkeş Bulvarı yenileniyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Alparslan Türkeş Bulvarında değişim, dönüşüm, yenileme çalışmalarına başladı. Habere Git »

Pazar giriş ve çıkışlarına dezenfektan aparatı

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesi Belediyesi, ilçenin farklı noktalarında kurulan pazar yerlerinin giriş ve çıkışlarına el dezenfektan aparatı yerleştirirken, esnaf ve vatandaşın önlem almasına yardımcı oluyor. Habere Git »

"Sağlığınız İçin Evde Kalın, Biz Görev Başındayız"

65 yaş ve üstü vatandaşlar için getirilen sokağa çıkma yasağının ardından Yeşilyurt'un farklı mahallelerinde ikâmet eden yaşlı vatandaşları ziyaret ederek, kolonya ve erzak yardımlarını ulaştırdılar. Habere Git »

Yeşilyurt'ta yaşlılara yardım

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde, korona virüs nedeniyle dışarı çıkamayan yaşlılara yardım devam ediyor. Habere Git »

Başkan Gürkan, yol çalışmalarını inceledi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, mevcut çevre yolunun yapıldığı 1976 yılından sonra doğu-batı istikametinde ilk defa alternatif bir yol açıldığını söyleyerek, 'Şehrin batı yakasındaki trafik sıkışıklığını rahatlatacak 4. Habere Git »

Alternatif yol çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan ...

Malatya Büyükşehir Belediyesi, şehrin batı yakasındaki trafik sıkışıklığını rahatlatacak 4.7 kilometre uzunluğundaki yol projesinde açma çalışmalarını tamamlayıp, asfalt öncesi altyapı çalışmalarına ise devam ediyor. Habere Git »

Sivas yoluna bağlanan 25 metre genişliğindeki yol ...

Malatya Büyükşehir Belediyesi, İstasyon kavşağından başlayıp-Sivas yoluna bağlanan 25 metre genişliğindeki yol projesinin ilk adımı olan yol açma çalışmalarını tamamladı. Habere Git »

Yeşilyurt Belediye Meclisi Mart Ayı Çalışmalarını ...

Yeşilyurt Belediye Meclisi, Mart Ayı Olağan Toplantıları 2.Oturumunda gündemdeki komisyon raporları ve teklifleri görüşerek karara bağladıktan sonra Mart Ayı çalışmalarını tamamladı. Habere Git »

Temizlik işçisi ile sokak köpeğinin dostluğu

Malatya'da kendisi ile ilgilenen temizlik görevlisine patisini uzatarak teşekkür eden sokak köpeğinin görüntüsü herkesi duygulandırdı. Habere Git »

Yola düşen kayalar temizlendi

Malatya'da karla mücadele kapsamında kent merkezinde kar temizleme çalışmalarına devam edilirken, yola düşen kayalar da temizlendi. Habere Git »

Karda aç kalan kuşlar için doğaya yem bırakıldı

Malatya'nın Yeşilyurt içesinde karda aç kalan kuşlar için doğaya yem bırakıldıMalatya merkez ilçe Yeşilyurt Bostanbaşı İlkokulu öğretmenleri yoğun kar yağışı nedeniyle yem bulmakta zorlanan kuşlar için okul bahçesine bulunan kuş yuvalarına ve bahçe duvarlarına yem bıraktılar. Habere Git »

Malatya'da fırtına otobüs durağını yerinden söktü

Malatya'da fırtına nedeniyle yerinden çıkan otobüs durağı yola devrildi. Habere Git »

Bilgilendirme: Bostanbaşı Haberlerini okumak için doğru yerdesiniz.Bostanbaşı Son Dakika Haberleri anlık olarak sitemizde. Güncel Bostanbaşı Haberlerini yada Malatya Bostanbaşı Haberlerini buradan takip edebilirsiniz.
Bostanbaşı Haber - Son Dakika Bostanbaşı Haberleri sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 12