Bostanbaşı Haberleri

'Şaban sınıfımızda' oyunu ilgi gördü

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde bulunan Bostanbaşı İlkokulu'nda gösterilen 'Şaban Sınıfımızda' adlı tiyatro gösterisi öğrenciler tarafından keyifle izlendi. Habere Git »

Minik öğrencilerden örnek hareket

Malatya'da bir grup minik öğrenciler, kumbarada biriktirdikleri paralar ile askıda ekmek kampanyasına destek veriyorMalatya merkez ilçe Yeşilyurt Bostanbaşı İlkokulu Sınıf öğretmeni Ebru Özçelik, değerler eğitimi kapsamında yardımlaşma konusunda öğrencilerle bir etkinlik yaptı. Habere Git »

Mercan Bursluluk sınavına büyük ilgi

Özel Mercan Kolejinin hafta sonu yapılan bursluluk sınavına öğrenciler büyük ilgi gösterdi. Habere Git »

Öğrenciler, "Altın ödüllü Bursluluk Sınavı"nda ter ...

Malatya'da 3 bin 500 öğrenci, bursluluk ve TÖDER sınavlarında ter döktü. Habere Git »

Bostanbaşı'nda asfalta ağırlık verildi

Hava sıcaklığının normallerin üzerinde olmasını fırsat bilerek ilçe genelinde ki yol açma, genişletme, sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmalarına yoğunluk veren Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, konutlaşmanın artmasıyla birlikte araç ve yaya trafiğinin yoğunlaştığı... Habere Git »

Yeşilyurt'un ulaşım ağı planlı ve sistemli çalışmalarla ...

Yeşilyurt'un birçok noktasında asfalt çalışması gerçekleştiren Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların daha kaliteli ve konforlu yollarda seyahat etmesi için başlattığı asfalt atağına yenilerini ekliyor. Habere Git »

Başkan Çınar, gençlerle bir araya geldi

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, üniversite öğrencileri ile yaptığı istişare toplantısında 'Türkiye'nin güçlü yarınlarını hep birlikte oluşturacağız' dedi. Habere Git »

"Güçlü Ve Müreffeh Bir Gelecek, Gençlerimizin Zihin ...

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Turgut Özal Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümü'nde okuyan öğrencilerle Gedik Kültür Merkezindeki Şark Odasında düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi. Habere Git »

Yeşilyurt Belediye Meclisi, Aralık Ayı toplantılarına ...

Malatya Yeşilyurt Belediye Meclisi, Aralık Ayı Olağan Toplantıları 1.Oturumunda komisyon raporları ve teklifleri görüşerek karara bağladı. Habere Git »

Belediyenin yaptığı kaldırımı "özel mülkiyet" gerekçesiyle ...

Belediyenin yaptığı kaldırımı 'özel mülkiyet' gerekçesiyle tel örgüyle kapattılarMALATYA - Malatya'da bir sokakta belediye tarafından yapılan kaldırım, özel mülkiyete girdiği gerekçesiyle arsa sahibi tarafından tel çitlerle kapatıldı. Habere Git »

Belediyenin yaptığı kaldırımı tel örgüyle kapattılar

Malatya'da bir sokakta belediye tarafından yapılan kaldırım, özel mülkiyete girdiği gerekçesiyle arsa sahibi tarafından tel çitlerle kapatıldı. Habere Git »

Telefonla dolandırıcılık yaptığı iddia edilen şüpheli ...

Malatya'da, telefonla dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla kaldığı pansiyonda gözaltına alınan şüpheli tutuklandı. Habere Git »

Telefon dolandırıcısı otel odasında yakalandı

Malatya'da, cep telefonuyla aradıkları kişileri, kendilerini savcı ve polis olarak tanıtıp, dolandırdığı öne sürülen 1 şüpheli tutuklandı. Habere Git »

Telefon dolandırıcısı otel odasında yakalandı

Malatya'da, cep telefonuyla aradıkları kişileri, kendilerini savcı ve polis olarak tanıtıp, dolandırdığı öne sürülen 1 şüpheli tutuklandı. Habere Git »

Lösemili Çocuklar Haftası

Malatya'da öğrenciler tarafından, ' Maskemi Takarım, Farkındalık Oluştururum' etkinliği düzenlendi. Habere Git »

Esenlik 40. Şubesi Bostanbaşı'nda açıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik Marketler zincirine bir yenisi daha eklendi. Habere Git »

Malatya'da iki otomobil çarpıştı: 4 yaralı

Malatya'da iki otomobil çarpıştı: 4 yaralıMalatya'da, karşı yönlerden gelen iki otomobilin çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı. Habere Git »

Malatya'da iki otomobil çarpıştı: 4 yaralı

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı. Habere Git »

Malatya otomobil ile polis motosikleti çarpıştı 2 ...

Otomobil ile polis motosikleti çarpıştı: 2 polis yaralıMALATYA'da, otomobil ile trafik polislerinin kullandığı motosiklet çarpıştı. Habere Git »

Motosikletli polis ekibi kaza yaptı: 2 yaralı

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde otomobille çarpışan motosikletteki iki polis yaralandı. Habere Git »

Bostanbaşı Haber - Son dakika bostanbaşı haberleri sayfasını paylaş.
Malatya Haber | Malatya Haber Portalı | Online: 27