Son Dakika Gündüzbey Haberleri

Yeşilyurt'ta gençlik kampı kuruyor

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesi Belediyesi, ilçenin doğal güzelliklerinin planlı ve sağlıklı yatırımlarla iç ve turizme kazandırmak adına başlattığı yatırımlar kapsamında, suyu, havası ve iklimiyle farklı bir atmosfere sahip Gündüzbey'de ki 17 dönümlük alanı Gençlik Kampına dönüştürmek... Habere Git »

Dalbastı Kirazında hasat zamanı

Dalbastı Kirazında hasat zamanı Yeşilyurt kirazı kalitesiyle bu yıl öne çıkıyor Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde coğrafi işaret belgesi ile öne çıkan 'Dalbastı' kirazında hasat dönemi başladı. Habere Git »

Dalbastı kirazında hasat zamanı

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde coğrafi işaret belgesi ile öne çıkan 'Dalbastı' kirazında hasat dönemi başladı. Habere Git »

Dalbastı kirazında hasat zamanı

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde coğrafi işaret belgesi ile öne çıkan 'Dalbastı' kirazında hasat dönemi başladı. Habere Git »

Malatya'da 5 bin 884 kök Hint keneviri ele geçirildi

Malatya'da polis ekiplerince yapılan operasyonda, 5 bin 884 kök Hint keneviri ele geçirilirken, gözaltına alınan 1 kişi tutuklandı. Habere Git »

Lezzet vadisi projesi geçmiş ile geleceği birbirine ...

Yeşilyurt Belediyesi, tarihi ve turistik mekanlarıyla kadim bir medeniyeti bünyesinde barındıran Kadim Çırmıhtı'nın 'Lezzet Vadisi' projesiyle gün yüzüne çıkacak. Habere Git »

Gündüzbey sosyal tesis projesinin yapımı başladı

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'ın kadim bir medeniyet kültürü üzerine inşa edilen Gündüzbey'in doğal lezzetleri, tarihi ve turistik mekanlarını daha geniş kesimlere tanıtmak amacıyla yeni dönem vaatleri arasında yer verdiği 'Gündüzbey Sosyal Tesis' projesinin yapım... Habere Git »

Herkes evde onlar tarlada

Herkes evde onlar tarlada Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin, tarım ve hayvancılıkla uğraşanların sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olacaklarını açıklamasından sonra Malatya'da hafta sonunu tarla ve bahçelerinde çalışarak geçirdi. Habere Git »

Herkes evde onlar tarlada

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin, tarım ve hayvancılıkla uğraşanların sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olacaklarını açıklamasından sonra çiftçiler, Malatya'da hafta sonunu tarla ve bahçelerinde çalışarak geçirdi. Habere Git »

Yeşilyurt'ta hem korona mücadelesi hem de yatırımlar ...

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Dünya'da olduğu gibi ülkemizde etkisini hızlıca göstermeye başlayan korona virüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla ilçemizin tüm noktalarında tedbirlerimizi büyük bir ciddiyetle uygularken diğer taraftan da 2020 yılı... Habere Git »

Uyuşturucu ve silahtan 3 tutuklama

Malatya'da uyuşturucu ve silahtan 3 zanlı yakalandıktan sonra tutuklandı. Habere Git »

Mahalle toplantısı düzenlenip okul ziyaret edildi

Malatya Yeşilyurt Belediyesi'nin, 'Yol Arkadaşlarımız Muhtarlarımız' projesi kapsamında Ortaköy Mahallesinde düzenlenen istişare toplantısında, Porga bölgesindeki mahalle muhtarlarının talep ve istekleri dinlendi. Habere Git »

Ortaköy mahallesinde 'yol arkadaşlarımız muhtarlarımız' ...

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, tarım, hayvancılık ve üretim alanında ülke ekonomisine ciddi katkı sunan kırsal bölgelerin değişiminin Yeşilyurt'un gelişimi açısından büyük önem arz ettiğini söyledi. Habere Git »

Malatya'da karla mücadele çalışması

Malatya'da yıllar sonra görülen yoğun kar yağışı ile birlikte yol açma ve temizleme çalışmaları da aralıksız sürüyor. Habere Git »

81 yaşında torununun torununu gördü

Malatya'da yaşayan 81 yaşındaki Keziban nine, torununun torununu görmenin sevincini yaşıyor. Habere Git »

.Yeşilyurt'ta 47 bina mühürlendi, 9 binanın yıkımı ...

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt'ta 47 bina mühürlenirken, 9 binanın yıkımı gerçekleştirildi. Habere Git »

"Sürekli Sahadayız, Deprem Yaralarını Sarıyoruz"

Yeşilyurt Belediye Meclis Üyelerine, 6,8 büyüklüğündeki Elazığ-Malatya depreminden sonra Yeşilyurt Belediyesinin yaptığı hizmetler, hasar tespit çalışmaları ve depremzedelere ulaştıran yardım ve desteklerle ilgili bilgilendirme sunumu yaptı. Habere Git »

Bakan Yardımcısı Suver, Malatya'da deprem bölgesinde ...

Malatya'da deprem bölgesinde inceleme yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Yardımcısı Hasan Suver, 'Yaşanan zorlu ve sıkıntılı süreci devletimizin gücü ve kudreti, halkımızın birlik ve beraberlik ruhuyla atlatıp, huzurlu ve güzel günlere yeniden kavuşacağız' dedi. Habere Git »

Çevre Ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Hasan Suver, ...

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Hasan Suver, 'Yaşanan zorlu ve sıkıntılı süreci devletimizin gücü ve kudreti, halkımızın birlik ve beraberlik ruhuyla atlatıp, huzurlu ve güzel günlere yeniden kavuşacağız.' dedi. Habere Git »

MASKİ: "Deprem sonrasında içme suyu ihtiyacını karşılayan ...

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, deprem sonrası içme suyunun bulanık aktığını belirterek, 'Elazığ merkezli olan ve ilimizde de hissedilen 6,8 şiddetindeki deprem sonrasında, Yeşilyurt ve Battalgazi ilçelerimizin içme suyu ihtiyacını karşılayan Gündüzbey Kaptaj... Habere Git »

Bilgilendirme: Gündüzbey Haberlerini okumak için doğru yerdesiniz.Gündüzbey Son Dakika Haberleri anlık olarak sitemizde. Güncel Gündüzbey Haberlerini yada Malatya Gündüzbey Haberlerini buradan takip edebilirsiniz.
Gündüzbey Haber - Son Dakika Gündüzbey Haberleri sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 11