Gündüzbey Haberleri

Malatya'da karla mücadele çalışması

Malatya'da yıllar sonra görülen yoğun kar yağışı ile birlikte yol açma ve temizleme çalışmaları da aralıksız sürüyor. Habere Git »

81 yaşında torununun torununu gördü

Malatya'da yaşayan 81 yaşındaki Keziban nine, torununun torununu görmenin sevincini yaşıyor. Habere Git »

.Yeşilyurt'ta 47 bina mühürlendi, 9 binanın yıkımı ...

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt'ta 47 bina mühürlenirken, 9 binanın yıkımı gerçekleştirildi. Habere Git »

"Sürekli Sahadayız, Deprem Yaralarını Sarıyoruz"

Yeşilyurt Belediye Meclis Üyelerine, 6,8 büyüklüğündeki Elazığ-Malatya depreminden sonra Yeşilyurt Belediyesinin yaptığı hizmetler, hasar tespit çalışmaları ve depremzedelere ulaştıran yardım ve desteklerle ilgili bilgilendirme sunumu yaptı. Habere Git »

Bakan Yardımcısı Suver, Malatya'da deprem bölgesinde ...

Malatya'da deprem bölgesinde inceleme yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Yardımcısı Hasan Suver, 'Yaşanan zorlu ve sıkıntılı süreci devletimizin gücü ve kudreti, halkımızın birlik ve beraberlik ruhuyla atlatıp, huzurlu ve güzel günlere yeniden kavuşacağız' dedi. Habere Git »

Çevre Ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Hasan Suver, ...

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Hasan Suver, 'Yaşanan zorlu ve sıkıntılı süreci devletimizin gücü ve kudreti, halkımızın birlik ve beraberlik ruhuyla atlatıp, huzurlu ve güzel günlere yeniden kavuşacağız.' dedi. Habere Git »

MASKİ: "Deprem sonrasında içme suyu ihtiyacını karşılayan ...

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, deprem sonrası içme suyunun bulanık aktığını belirterek, 'Elazığ merkezli olan ve ilimizde de hissedilen 6,8 şiddetindeki deprem sonrasında, Yeşilyurt ve Battalgazi ilçelerimizin içme suyu ihtiyacını karşılayan Gündüzbey Kaptaj... Habere Git »

Malatya'da kardan kapanan yollar açılıyor

Malatya'da yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan 226 kırsal mahallenin yolu açılıyor. Habere Git »

Büyükşehir her koşulda yanınızda

Açılan yolların tekrar kapanmaması için gün içerisinde birçok defa yol açma çalışması yapan ekipler, fırtına ve tipi sebebiyle bazı noktalarda güçlükle ilerliyor. Habere Git »

Başkan Çınar, hizmetleri anlattı

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, AK Parti Milletvekili Hakan Kahtalı'yı Yeşilyurt Belediyesi Etüd Proje Müdürlüğünde ağırlayarak, yeni dönem yatırımları hakkında sinevizyon üzerinden sunum yaptı. Habere Git »

Ak Parti Milletvekili Hakan Kâhtalı, Yeşilyurt'ta ...

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, AK Parti Milletvekili Hakan Kâhtalı'yı Yeşilyurt Belediyesi Etüd Proje Müdürlüğünde ağırlayarak, yeni dönem yatırımları hakkında sinevizyon üzerinden sunum yaptı. Habere Git »

Yeşilyurt'ta değişim 2020 yılında da sürecek

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, ilçedeki değişimleri yeni yılda da sürdüreceklerini belirterek, Güneş Enerjili Sera projelerini ise 2020 yılında hizmete sunmayı planladıklarını vurguladı. Habere Git »

"Değişim Sürecimiz 2020'de Devam Edecek"

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 2020 yılında da 7/24 mesai yaparak Yeşilyurt'un ve Malatya'nın gelişimi ve değişimi için yoğun bir tempoda çalışacaklarını söyledi. Habere Git »

Başkan Çınar, Medya Mensuplarını Doğal Ürünler Pazarı-Emanet ...

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Doğal Ürünler Pazarı-Emanet Çarşısı Hizmet Binasında ağırladığı yerel ve ulusal medya kuruluşlarının temsilcilerine, sosyal belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra yöresel ürünlerin tanıtımı ve satışına yönelik hizmetler hakkında detaylı bilgiler paylaştı. Habere Git »

1.Uluslararası Malatya Gastronomi ve Kültür Kongresi ...

Malatya Yeşilyurt Belediyesinin kültürel etkinlikler kapsamında ev sahipliği yaptığı, İktisadi Kalkınma ve Sosyal Araştırmalar Derneğinin katkı sağladığı 1. Uluslararası Malatya Gastronomi ve Kültür Kongresi'nin açılışı yapıldı1. Habere Git »

"Gastronomi Turizminde Söz Sahibi Olacağız"

1.Uluslararası Malatya Gastronomi ve Kültür Kongresinin açılış töreninde yaptığı konuşmada, gastronomi alanında deneyim sahibi akademisyenler, turizmciler ve lezzet ustalarının bir araya geldiği kongrenin Malatya'nın gastronomi turizmi alanındaki tanıtımına büyük katkılar sağlayacağını söyledi. Habere Git »

Başkan Çınar, yol çalışmalarını inceledi

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Gündüzbey ve Görgü mahallelerinde devam eden yol açma ve genişletme çalışmalarını yerinde inceledi. Habere Git »

"Ulaşım Ağımızın Daha Akıcı Olması İçin Çalışıyoruz"

Gündüzbey ve Görgü mahallelerinde devam eden yol açma ve genişletme çalışmalarını yerinde inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Merkez-Kırsal ayrımı yapmadan tüm bölgelerimizdeki ulaşım ağını akıcı ve güvenli hale getirmek adına yatırımlarımızı büyük bir titizlikle sürdürmekteyiz.' diye konuştu. Habere Git »

Yaşlı çifti ölüm bile ayırmadı! Aynı gün vefat ettiler

Malatya'da önceki gün yaşamını yitiren 90 yaşındaki Duran Ercan'ın defnedilmesinden 5 saat sonra, 55 yıl aynı yastığa baş koyduğu hayat arkadaşı Fahriye Ercan da hayata gözlerini yumdu. Habere Git »

300 kırsal mahalle yolu kardan açıldı

Malatya'nın ilçelerde ve yüksek kesimlerde kapanan mahalle yollarının 300'e yakını gece yapılan çalışmalar sonunda tekrar ulaşıma açıldı. Habere Git »

Gündüzbey Haber - Son Dakika Gündüzbey Haberleri sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 30