Gündüzbey Haberleri

Malatya'da kardan kapanan yollar açılıyor

Malatya'da yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan 226 kırsal mahallenin yolu açılıyor. Habere Git »

Büyükşehir her koşulda yanınızda

Açılan yolların tekrar kapanmaması için gün içerisinde birçok defa yol açma çalışması yapan ekipler, fırtına ve tipi sebebiyle bazı noktalarda güçlükle ilerliyor. Habere Git »

Başkan Çınar, hizmetleri anlattı

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, AK Parti Milletvekili Hakan Kahtalı'yı Yeşilyurt Belediyesi Etüd Proje Müdürlüğünde ağırlayarak, yeni dönem yatırımları hakkında sinevizyon üzerinden sunum yaptı. Habere Git »

Ak Parti Milletvekili Hakan Kâhtalı, Yeşilyurt'ta ...

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, AK Parti Milletvekili Hakan Kâhtalı'yı Yeşilyurt Belediyesi Etüd Proje Müdürlüğünde ağırlayarak, yeni dönem yatırımları hakkında sinevizyon üzerinden sunum yaptı. Habere Git »

Yeşilyurt'ta değişim 2020 yılında da sürecek

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, ilçedeki değişimleri yeni yılda da sürdüreceklerini belirterek, Güneş Enerjili Sera projelerini ise 2020 yılında hizmete sunmayı planladıklarını vurguladı. Habere Git »

"Değişim Sürecimiz 2020'de Devam Edecek"

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 2020 yılında da 7/24 mesai yaparak Yeşilyurt'un ve Malatya'nın gelişimi ve değişimi için yoğun bir tempoda çalışacaklarını söyledi. Habere Git »

Başkan Çınar, Medya Mensuplarını Doğal Ürünler Pazarı-Emanet ...

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Doğal Ürünler Pazarı-Emanet Çarşısı Hizmet Binasında ağırladığı yerel ve ulusal medya kuruluşlarının temsilcilerine, sosyal belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra yöresel ürünlerin tanıtımı ve satışına yönelik hizmetler hakkında detaylı bilgiler paylaştı. Habere Git »

1.Uluslararası Malatya Gastronomi ve Kültür Kongresi ...

Malatya Yeşilyurt Belediyesinin kültürel etkinlikler kapsamında ev sahipliği yaptığı, İktisadi Kalkınma ve Sosyal Araştırmalar Derneğinin katkı sağladığı 1. Uluslararası Malatya Gastronomi ve Kültür Kongresi'nin açılışı yapıldı1. Habere Git »

"Gastronomi Turizminde Söz Sahibi Olacağız"

1.Uluslararası Malatya Gastronomi ve Kültür Kongresinin açılış töreninde yaptığı konuşmada, gastronomi alanında deneyim sahibi akademisyenler, turizmciler ve lezzet ustalarının bir araya geldiği kongrenin Malatya'nın gastronomi turizmi alanındaki tanıtımına büyük katkılar sağlayacağını söyledi. Habere Git »

Başkan Çınar, yol çalışmalarını inceledi

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Gündüzbey ve Görgü mahallelerinde devam eden yol açma ve genişletme çalışmalarını yerinde inceledi. Habere Git »

"Ulaşım Ağımızın Daha Akıcı Olması İçin Çalışıyoruz"

Gündüzbey ve Görgü mahallelerinde devam eden yol açma ve genişletme çalışmalarını yerinde inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Merkez-Kırsal ayrımı yapmadan tüm bölgelerimizdeki ulaşım ağını akıcı ve güvenli hale getirmek adına yatırımlarımızı büyük bir titizlikle sürdürmekteyiz.' diye konuştu. Habere Git »

Yaşlı çifti ölüm bile ayırmadı! Aynı gün vefat ettiler

Malatya'da önceki gün yaşamını yitiren 90 yaşındaki Duran Ercan'ın defnedilmesinden 5 saat sonra, 55 yıl aynı yastığa baş koyduğu hayat arkadaşı Fahriye Ercan da hayata gözlerini yumdu. Habere Git »

300 kırsal mahalle yolu kardan açıldı

Malatya'nın ilçelerde ve yüksek kesimlerde kapanan mahalle yollarının 300'e yakını gece yapılan çalışmalar sonunda tekrar ulaşıma açıldı. Habere Git »

Büyükşehir karla mücadele ediyor

Malatya kent merkezinde pek etkili olmayan, ilçelerde ve yüksek kesimlerde etkisini iyiden iyiye hissettiren kar yağışlarına karşın, Büyükşehir Belediyesi gece mesaisi yaptı. Habere Git »

Çınar, milletvekili Tüfenkçi'yi doğal ürünler pazarı-emanet ...

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, AK Parti MKYK Üyesi ve Milletvekili Bülent Tüfenkçi'yi Doğal Ürünler Pazarı-Emanet Çarşı Hizmet Binasında ağırlayarak, sosyal belediyecilik alanında gerçekleşen faaliyetler ve yeni dönem projelerinin amaç ve hedefleri üzerine bilgilendirmede bulundu. Habere Git »

Başkan Çınar Emanet Çarşını inceledi

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Doğal Ürünler Pazarı, Emanet Çarşı hizmet binasında misafir ettiği AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı ile AK Parti İl ve İlçe Teşkilatı Üyelerine, sosyal belediyecilik alanında yaptıkları hizmetler ile yeni dönem yatırımları... Habere Git »

Başkan Çınar'ın yeni dönem vaatlerinden 'Gündüzbey ...

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'ın 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sırasındaki vaatlerinden olan 'Gündüzbey Otopark' projesi tamamlanarak hizmete girdi. Habere Git »

'Hoş Geldin Bebek' projesiyle 13 bin 50 aileye misafir ...

'Hoş Geldin Bebek' projesi kapsamında Yeşilyurt'ta dünyaya gelen 13 bin 50'nci bebeği evinde ziyaret eden Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Cennet kokulu tüm bebeklerimizin, ailesine, milletine, insanlığa hayırlı birer evlat olmalarını temenni ediyorum. Habere Git »

"Her Bebek, Dünyaya Umutla Bakmamıza Neden Oluyor"

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Cennet kokulu tüm bebeklerimizin; ailesine, milletine, insanlığa hayırlı birer evlat olmalarını temenni ediyorum.' dedi. Habere Git »

Satranç turnuvası düzenlendi

Malatya Yeşilyurt Belediyesi Yeşilkonaklar Gençlik ve Kültür Merkezlerinde eğitim gören öğrenciler arasında satranç turnuvası düzenlendi. Habere Git »

Gündüzbey Haber - Son dakika gündüzbey haberleri sayfasını paylaş.
Malatya Haber | Malatya Haber Portalı | Online: 22