Son Dakika Beydağı Haberleri

Çatı yangınından bir köpek yaralı kurtarıldı

Malatya'da, iki katlı bir evin çatısında çıkan yangında yaklaşık 50 güvercin telef oldu, bir köpek ise yaralı kurtarıldı. Habere Git »

Malatya'da çatı yangınından bir köpek yaralı kurtarıldı

Malatya'da, iki katlı bir evin çatısında çıkan yangında yaklaşık 50 güvercin telef oldu, bir köpek ise yaralı kurtarıldı. Habere Git »

Bakan Yardımcısı Baydaş, DENEYAP Atölyesini inceledi

Türkiye'de sayılı DENEYAP atölyelerinden biri olan Malatya Beydağı Gençlik Merkezi'nde kurulan DENEYAP Türkiye Teknoloji Atölyesini Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş ile eşi ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Habere Git »

Bakan Kasapoğlu Yurt kapasitesini 180 binden 700 bine ...

Bakan Kasapoğlu Yurt kapasitesini 180 binden 700 bine çıkardıkTAHA AYHAN MALATYA,(DHA) - Gençlik ve Spor Yatırımları Protokolü imza törenine katılmak, bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak amacıyla Malatya'ya gelen Kasapoğlu, kentteki temasları kapsamında ilk olarak Malatya Valiliği'ni... Habere Git »

SPOR Bakan Kasapoğlu Yurt kapasitesini 180 binden ...

SPOR Bakan Kasapoğlu Yurt kapasitesini 180 binden 700 bine çıkardıkTAHA AYHAN MALATYA,(DHA) - Gençlik ve Spor Yatırımları Protokolü imza törenine katılmak, bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak amacıyla Malatya'ya gelen Kasapoğlu, kentteki temasları kapsamında ilk olarak Malatya... Habere Git »

Bakan Kasapoğlu: Yurt kapasitesini 180 binden 700 ...

MALATYA'da yapımı devam eden İlhan Akıncı Öğrenci Yurdu'nda çalışmaları inceleyen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yurt kapasitesini son 18 yılda 180 binden 700 bine çıkarttıklarını söyledi. Habere Git »

Son dakika haber | Bakan Kasapoğlu: Yurt kapasitesini ...

Son dakika haberine göre Gençlik ve Spor Yatırımları Protokolü imza törenine katılmak, bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak amacıyla Malatya'ya gelen Kasapoğlu, kentteki temasları kapsamında ilk olarak Malatya Valiliği'ni ziyaret etti. Habere Git »

Gençlik ve Spor Yatırımları Protokol İmza Töreni

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençlerin en büyük umutları ve varlıkları olduğunu belirterek, 'Yapacağımız yatırımlar bu ülkenin ve kutlu davanın yarınlara olan yürüyüşünde eminim ki çok ama çok önemli bir yer tutacaktır. Habere Git »

SPOR Bakan Kasapoğlu Eser, hizmet siyaseti felsefesiyle ...

SPOR Bakan Kasapoğlu: Eser, hizmet siyaseti felsefesiyle çalışıyoruzTaha AYHAN/MALATYA, (DHA)- GENÇLİK ve Spor Bakanı Dr. Habere Git »

Bakan Kasapoğlu: Eser, hizmet siyaseti felsefesiyle ...

GENÇLİK ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde bir eser, hizmet siyaseti felsefesiyle çalıştıklarını kaydederek, 'O yüzdendir ki biz, bugün yaptığımızla yetinecek bir anlayışa sahip değiliz. Habere Git »

Son Dakika: Malatya'da "Gençlik ve Spor Yatırımları ...

Son dakika haberlerine göre Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençlerin en büyük umutları ve varlıkları olduğunu belirterek, 'Yapacağımız yatırımlar bu ülkenin ve kutlu davanın yarınlara olan yürüyüşünde eminim ki çok ama çok önemli bir yer tutacaktır. Habere Git »

Gönüllü gençler depremzede aile ile kayısı hasadı ...

Malatya'nın Kale ilçesinde Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü personeli ve Beydağı Gençlik Merkezi gönüllü gençleri, 24 Ocak'ta Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen ve Malatya'da da hissedilen depremde zarar gören aileyi kaldıkları lojmanda ziyaret ederek kayısı hasatlarına yardım etti. Habere Git »

Gönüllü gençlerden sosyal uyum etkinliği

Malatya'nın Kale ilçesinde Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü personeli ile Beydağı Gençlik Merkezi gönüllü gençleri, Sosyal Uyum ve Gençlik Katılım Projesi kapsamında Suriyeli aileleri ziyaret etti, sorunlarını dinleyip çocuklarıyla etkinlik yaptı. Habere Git »

Son dakika haber! Eski SSK hastanesinin yıkımı başladı

Son dakika gelişmesine göre Malatya'da 65 yılı aşkın süredir hizmet veren eski SSK Hastanesi olarak bilinen Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beydağı Kampüsünün yıkımına başlanıldı. Habere Git »

Başkan Çınar, YKS' ye giren öğrencileri yalnız bırakmadı

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) giren öğrencileri ve ailelerini ziyaret ederek, başarılar diledi. Habere Git »

Battalgazi'nin çehresini değiştirecek projeler

Mahalle toplantıları kapsamında Ferhadiye Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Malatya'nın Battalgazi İlçesi Belediye Başkanı Osman Güder, ilçenin sorunlarını yakından bildiklerini belirterek, 'Battalgazi'nin kaderinin değişmesi lazım. Bu kaderi değiştirecek projelerimiz var' dedi. Habere Git »

Son dakika güncel: Şehit ailesinin talebine duyarsız ...

Son dakika güncel haberi: Malatya'da depremden evleri zarar gören şehit ailesinin evinin yapımını İl Jandarma Komutanlığı üstlendi. Habere Git »

Şehit babasının evi jandarmanın desteğiyle onarılıyor

Malatya'da, şehit babasının depremde zarar gören evi, İl Jandarma Komutanlığının desteğiyle onarılıyor. Habere Git »

Malatyalı muhtarlardan DSİ Bölge Müdürlüğüne ziyaret

Malatya'nın Battalgazi ilçesinde 25'e yakın mahalle muhtarı, görevine yeni atanan Elazığ DSİ Bölge müdürü Şükrü Baysal'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Habere Git »

Battalgazi Belediyesi çalışmalarına hız verdi

Vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına ara vermeden devam eden Malatya'nın Battalgazi Belediyesi, Beydağı Mahallesindeki ara sokaklarda sıcak asfalt serimi gerçekleştirdi. Habere Git »

Bilgilendirme: Beydağı Haberlerini okumak için doğru yerdesiniz.Beydağı Son Dakika Haberleri anlık olarak sitemizde. Güncel Beydağı Haberlerini yada Malatya Beydağı Haberlerini buradan takip edebilirsiniz.
Beydağı Haber - Son Dakika Beydağı Haberleri sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 13