Topsöğüt Haberleri

Afyonkarahisar'da mobil tahsilat minibüsü

Afyonkarahisar'da mobil tahsilat minibüsüAfyonkarahisar'da mahalle ve sokakları dolaşarak vatandaşların istek ve şikayetlerini toplamak, bir yanda da belediyeye bağlı tüm tahsilat işlemlerinin yapılabilmesini sağlayan Beyaz Masa İletişim ve Mobil Vezne Aracı hizmete başladı. Habere Git »

DHA YURT BÜLTENİ-5

Sahibinden 'kelepir' adaMarmaris'te eylül ayında 210 milyon liradan satışa çıkarılan 381 bin metrekare büyüklükteki Karaca Adası'nın satış ilanı 145 milyon TL olarak güncellendi. Habere Git »

Edirne'de askeri yasak bölgede yakalanan 2 kişi tutuklandı

Edirne'de 1. derece askeri yasak bölgede yakalanan 2 kişi tutuklandı. Habere Git »

Afyonkarahisar Belediyesi Muhtarlık mobil araç hizmeti

Afyonkarahisar Belediyesi Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından hazırlanan mobil araç, vatandaşların hem istek ve şikayetlerini toplamak hem de belediyeye bağlı tüm tahsilat işlemlerini belediyeye gelmeden yapabilmelerini sağlamak amacıyla hizmet veriyor. Habere Git »

Öğrencilere ağız diş sağlığı eğitimi

Diş sağlığı için öğrencilere ağız ve diş sağlığı eğitimi verildi. Habere Git »

Malatyalılar ile Adıyamanlıların sınır kavgası barış ...

Malatyalılar ile Adıyamanlıların sınır kavgası barış yemeği ile sona erdi Barış yemeğinde köylüler el sıkıştıMALATYA - Malatya ile Adıyaman sınırında bulunan köylüler arasındaki yayla anlaşmazlığı tatlıya bağlandı. Habere Git »

Malatyalılar ve Adıyamanların sınır kavgası barışla ...

Malatya ile Adıyaman sınırında bulunan köylüler arasındaki yayla anlaşmazlığı tatlıya bağlandı. Habere Git »

Usta-Çırak sohbetleri programı düzenledi

İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi Ek Binasında (İİBF) Girişimcilik Topluluğu'nun düzenlediği Usta-Çırak Sohbetleri'nin konuğu Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkan Yardımcısı Mehmet Gündüz oldu. Habere Git »

Bünyan Belediyesi Topsöğüt Mahallesinde Dinlence Alanı ...

Bünyan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Topsöğüt Mahallesinde peyzaj düzenleme çalışması yapılıyor. Habere Git »

Asfalt çalışmalarını yerinde inceledi

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek, görevlilerden bilgi aldı ve vatandaşlarla sohbet etti. Habere Git »

Yalova Termal Kaplıcaları kitap haline getiriliyor

Roma, Bizans, Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti tarihinde şifa merkezlerinden olan Yalova'daki Termal Kaplıcaları, sanat tarihçisi Prof. Dr. Nurhan Atasoy başkanlığında oluşturulan ekip tarafından tüm yönleriyle bir kitapta toplanacak. Habere Git »

Yalova Termal Kaplıcaları kitap haline getiriliyor

Roma, Bizans, Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti tarihinde şifa merkezlerinden olan Yalova'daki Termal Kaplıcaları, sanat tarihçisi Prof. Dr. Nurhan Atasoy başkanlığında oluşturulan ekip tarafından tüm yönleriyle bir kitapta toplanacak. Habere Git »

"Terör bitecek, kan duracak, gözyaşları dinecek"

AK Parti Malatya Milletvekili ve Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyesi (MKYK) Öznur Çalık, 'Annelerin yürekli çıkışını terör örgütleriyle birlikte yol arkadaşlığı yapanlar idrak edemez. Çünkü onların 'vatan, bayrak ve millet' diye bir dertleri yoktur. Habere Git »

Başkan Çınar, Yeşil Konak ve Gençlik Merkezlerindeki ...

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilkonak ve Gençlik Merkezlerinin eğitim, kültürel, sanatsal ve sportif hizmetleriyle 7'den 70'e tüm vatandaşların eğitim hayatlarına katkılar sağladığını söyledi. Habere Git »

Kayseri'de yaralı şahine belediye sahip çıktı

Kayseri'nin Bünyan ilçesinde vatandaşların yaralı olarak bulduğu şahine belediye yetkilileri sahip çıktı. Habere Git »

Yaralı şahine Bünyan Belediyesi sahip çıktı

Kayseri'nin Bünyan ilçesinde vatandaşların yaralı olarak bulduğu şahine Bünyan Belediyesi yetkilileri sahip çıktı. Habere Git »

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun: "Vatandaşımızla ...

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Topsöğüt, Emirören ve Akçatı mahallelerini ziyaret etti. Habere Git »

15 Temmuz'da Malatya'da belediye otobüsleri ücretsiz

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle tüm hatlarda Büyükşehir Belediyesine ait otobüsler ücretsiz hizmet verecek. Habere Git »

Yarışmada 10 ton atık toplandı

Yeşilyurt Belediyesinin atık elektrikli ve elektronik eşyaları toplamak amacıyla başlattığı ' Yok Artık' projesi kapsamında okullar arasında düzenlediği yarışmanın ödül töreni gerçekleştirildi. Habere Git »

Malatya Büyükşehir Belediyesi Ev Sahipliğinde

Malatya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) tarafında organize edilen 'Malatya Muhtarlar Çalıştayı' programı gerçekleştirildi. Habere Git »

Topsöğüt Haber - Son dakika topsöğüt haberleri sayfasını paylaş.
Malatya Haber | Malatya Haber Portalı | Online: 19