Sakarya Tekirdağ arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile Tekirdağ arası 279 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya Tekirdağ arası mesafe 279 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile Tekirdağ Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Tekirdağ ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya Tekirdağ Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya Tekirdağ arası kaç km'dir ve Sakarya Tekirdağ arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya Tekirdağ yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya Tekirdağ arası mesafe bilgilerini, Sakarya Tekirdağ yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından Tekirdağ bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile Tekirdağ kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile Tekirdağ yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?