Sakarya Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile Konya arası 529 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya Konya arası mesafe 529 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya Konya arası kaç km'dir ve Sakarya Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya Konya arası mesafe bilgilerini, Sakarya Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Sakarya Konya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Sakarya Konya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Sakarya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?