Sakarya Ordu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile Ordu arası 734 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya Ordu arası mesafe 734 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile Ordu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ordu ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya Ordu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya Ordu arası kaç km'dir ve Sakarya Ordu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya Ordu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya Ordu arası mesafe bilgilerini, Sakarya Ordu yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından Ordu bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile Ordu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile Ordu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Sakarya Ordu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Sakarya Ordu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Sakarya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?