Sakarya Bartın arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile Bartın arası 270 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya Bartın arası mesafe 270 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile Bartın Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bartın ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya Bartın Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya Bartın arası kaç km'dir ve Sakarya Bartın arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya Bartın yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya Bartın arası mesafe bilgilerini, Sakarya Bartın yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından Bartın bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile Bartın kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile Bartın yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?